Nabízíme ploché měděné tyče

Vážení zákazníci, součástí naší nabídky jsou ploché měděné tyče, které vám můžeme nařezat dle vámi požadovaných rozměrů. Spolehnout se můžete na naše několikaleté zkušenosti a odborný přístup. Ploché měděné tyče máme připravené v různých šířkách.

Kovové polotovary, mezi které patří i ploché tyče z mědi, mají velice široké uplatnění. Měď je materiál, který se hojně využívá zejména pro svoji velmi dobrou tepelnou a elektrickou vodivost.

Polotovary z mědi jsou proto ideální pro integrované obvody a elektromotory nebo pro výrobu elektrických vodičů. Předností měděných polotovarů je také jejich snadné mechanické zpracovávání a také to, že je měď materiálem, který dokáže odolat atmosférické korozi. Pokud máte zájem o ploché tyče z mědi, kontaktujte nás.

Laserové řezání nerezových trubek

Naše firma realizuje laserové řezání nerezových trubek a profilů o průměru od 10 do 250 mm. Při průměru od 10 mm do 225 mm dělíme profily do maximální délky 6,5 m.

V případě průměru nerezové trubky nad 225 mm do 250 mm je maximální délka profilu limitována délkou 3 m. Laserové řezání nerezových trubek provádíme za pomoci špičkové techniky.

Realizujeme laserové řezání nejen nerezových trubek, ale také standardně řežeme profily z materiálů, jako je hliník, pozink nebo železo.

Dále jsme našim zákazníkům schopni nabídnout možnost laserového zpracování trubek, a to kruhového, čtvercového nebo obdélníkového průřezu.

Gravírování kovových polotovarů

Vážení zákazníci, naše firma se zabývá nejen řezáním a dodávkou kovových polotovarů, ale jejich gravírováním.

Záleží nám na Vaší spokojenosti, a proto gravírování kovových polotovarů realizujeme ve vysoké kvalitě. Na bronzové trubce jsme Vám schopni vytvořit třeba nápis, ornament, výrobní štítek nebo logo Vaší firmy.

Gravírování kovových polotovarů provádíme moderní laserovou technologií v dokonalé přesnosti. Jedná se o metodu založenou na odpaření materiálu do hloubky v řádu mikrometrů.
Naši školení pracovníci mají s gravírováním bohaté zkušenosti a rádi Vám vyjdeme vstříc s Vašimi speciálními požadavky a představami.

Očekávat můžete perfektně odvedenou práci.
Máte zájem o gravírování kovových polotovarů? Kontaktujte naši firmu. Obrátit se na nás můžete také v případě, že potřebujete odborné poradenství.

Použití měděných trubek pro rozvody plynu

Měděné trubky stále častěji nahrazují ocelové potrubí, které se dříve používalo pro rozvody plynu. Měděné trubky totiž mají skvělé vlastnosti, velkou odolnost a mimořádně dlouhou životnost. Montážní technologie měděných trubek je navíc velmi snadná.

Měděné trubky vyrobené dle normy ČSN EN 1057 jsou vhodné pro rozvody plynu, dále pro rozvody pitné vody, teplé vody, pro topenářské rozvody i pro rozvody topných olejů. Zde vidíte, že je v současnosti využití měděných trubek opravdu rozsáhlé.

Měděné trubky jsou odolné vůči vysokým teplotám a požáru. Měď je totiž materiál zařazený do třídy A1, což je nejvyšší hodnocení požární odolnosti. Díky odolnosti mědi vůči UV záření a vysokým teplotám umožňuje bezproblémové vedení jak vnitřního tak i vnějšího plynovodu. Máte zájem o měděné trubky? Kontaktujte nás!

Měděné přířezy

Potřebujete měděné přířezy na míru? My Vám je zhotovíme v rozměrech dle Vašeho přání. Měděné přířezy na míru provedou naši zkušení pracovníci pomocí nejmodernějších strojů.

Měděné přířezy se nejčastěji uplatňují při výrobě domácích spotřebičů, v elektrotechnice, v automobilovém průmyslu, v umění a v různorodých průmyslových odvětvích. Měděné přířezy nabízíme za atraktivní ceny.

Náš sortiment zahrnuje nejen měděné přířezy, ale také měděné plechy různých rozměrů, měděné desky, měděné pásy nebo měděné dráty, které se používají např. k výrobě šperků.

Máte zájem o měděné přířezy nebo jiné měděné polotovary? Kontaktujte nás!

Bronzové tyče ploché a čtyřhranné

Vážení zákazníci, v naší nabídce máme pro Vás připravené ploché a čtyřhranné bronzové tyče různých jakostí. S výběrem vhodné jakosti Vám velice rádi pomůžeme.

Čtyřhranné bronzové tyče se nejčastěji používají pro různé strojní součástky. Jsou vhodné třeba k výrobě čtvercových matic nebo vodítek. Naše firma Vám zajistí dodávku čtyřhranných bronzových tyčí dle Vašich potřeb.

Ploché bronzové tyče jsou vhodné například pro použití jako strojní součástky. Lze z nich vyrobit třeba kluzné lineární lišty, různé nástroje určené pro tažení plechů, vodítka nebo kameny pro válcovny. V případě Vašeho zájmu Vám ploché bronzové tyče nařežeme na požadovanou délku.

Gravírování moderní laserovou technologií

Realizujeme gravírování kovových polotovarů ve vysoké kvalitě. Na bronzové trubce jsme Vám schopni vytvořit třeba nápis, ornament, výrobní štítek nebo logo Vaší firmy.

Gravírování je metoda založená na odpaření materiálu do hloubky v řádu mikrometrů. Gravírování kovových polotovarů provádíme moderní laserovou technologií v dokonalé přesnosti. Naši školení pracovníci mají s gravírováním bohaté zkušenosti a rádi Vám vyjdeme vstříc s Vašimi speciálními požadavky a představami.

Naše perfektně odvedená práce a Vaše spokojenost jsou u nás na prvním místě. Máte zájem o gravírování kovových polotovarů? Kontaktujte nás! Poskytujeme také odborné poradenství.

Rozvody TZB – dodávka měděných trubek

V současné době je na trhu stále velká poptávka po měděných trubkách, které jsou díky svým vlastnostem ideální volbou pro rozvody TZB. Měď je totiž spolehlivý materiál, který dokáže vydržet extrémně vysoké a nízké teploty, a také má velice dobrou tepelnou vodivost. Měděné trubky jsou schopny odolat tlaku, zároveň splňují hygienické parametry a nemnoží se v nich bakterie legionella.

Trubky z mědi také dokážou odolat ohni a nepodléhají korozi. Právě pro tyto všechny své vlastnosti se měděné trubky využívají pro rozvody pitné vody, tepla, plynu a vhodné jsou i do solárních systémů nebo do nemocnic, kde slouží k přepravě kyslíku.

Měděné trubky mají vysokou životnost, jelikož jejich složení se časem nemění. Naše firma vám nabízí dodávku měděných trubek. Součástí našeho sortimentu jsou trubky z mědi různých průměrů.

Stěhování do nových kanceláří

Milí klienti, dodavatelé a přátelé,

s radostí vám oznamujeme, že sídlíme v nových a kompletně zrekonstruovaných prostorách. Kanceláře a distribuční centrum společnosti MetalCentrum s.r.o. nyní naleznete na adrese Bystřička 384 poblíž Valašského Meziříčí a města Vsetín.

Díky novým kancelářím a rozšíření kapacity skladovacích prostor následujeme trendy řízení skladů a distribuce v Česku a Slovensku. Rychlé a kvalitní vyřízení objednávek a poptávek, pohodlný a bezstarostný nákup je pro nás prioritou.

Kudy se k nám dostanete:

Měděné potrubí do solárních systémů

Vážení zákazníci, v naší nabídce najdete měděné trubky různých průměrů, které nacházejí své uplatnění například jako měděné potrubí do solárních systémů.

Měď je pro tyto účely ideální materiál, jelikož dokáže odolat vysokým teplotám, tlakům a nepodléhá korozi. Solární kolektory s potrubím z mědi mají velmi vysokou životnost až několika desetiletí. Díky tomu patří měď k předním materiálům, které se k výrobě solárních kolektorů používají.

Měděné trubky Vám nařežeme na Vámi požadovanou délku. V případě potřeby Vám také můžeme nabídnout pravidelnou dodávku měděných trubek. Pokud máte nějaké dotazy ohledně našich polotovarů a jejich dodávky, kontaktujte nás.