Využití měděných přířezů

Vážení zákazníci, sháníte měděné přířezy na míru? My Vám je zhotovíme v rozměrech dle Vašeho přání. Měděné přířezy na míru provedou naši zkušení pracovníci pomocí nejmodernějších strojů.

Měděné přířezy se nejčastěji uplatňují při výrobě domácích spotřebičů, v elektrotechnice, v automobilovém průmyslu, v umění a v různorodých průmyslových odvětvích. Měděné přířezy nabízíme za atraktivní ceny.

Náš sortiment zahrnuje nejen měděné přířezy, ale také měděné plechy různých rozměrů, měděné desky, měděné pásy nebo měděné dráty, které se používají např. k výrobě šperků.

Máte zájem o měděné přířezy nebo jiné měděné polotovary? Kontaktujte nás!

Přesné řezání kovu laserem

Sháníte někoho, kdo vám zajistí přesné řezání kovových polotovarů laserem? Naše firma vám nabízí laserové řezání nerezových trubek a profilů o průměru od 10 do 250 mm. Při průměru od 10 mm do 225 mm dělíme profily do maximální délky 6,5 m.

V případě průměru nerezové trubky nad 225 mm do 250 mm je maximální délka profilu limitována délkou 3 m. Laserové řezání nerezových trubek provádíme za pomoci špičkové techniky.

Realizujeme laserové řezání nejen nerezových trubek, ale také standardně řežeme profily z materiálů, jako je hliník, pozink nebo železo.

Dále jsme našim zákazníkům schopni nabídnout možnost laserového řezání trubek, a to kruhového, čtvercového nebo obdélníkového průřezu. Máte zájem o řezání laserem? Kontaktujte nás.

Mosazné polotovary pro leštění nebo lakování

V naší nabídce najdete mosazné polotovary pro další opracování, jako je třeba leštění nebo kartáčování. Mosazné polotovary jsou tvrdší a pevnější než měď. Zároveň jsou křehčí než ocel. Mosaz je materiál, který se hodí pro výrobu ozdobných lišt, armatur, kování, šroubů apod.

Mosazné polotovary se vyznačují svojí mimořádně dobrou opracovatelností. Díky tomu mohou mosazné polotovary získat skutečně atraktivní vzhled. Povrch mosazi lze navíc upravit leštěním, lakováním nebo kartáčováním.

Kromě těchto vlastností mají mosazné trubky také dobrou vodivost. Pro tuto svoji vlastnost mosazné trubky nejčastěji nacházejí své uplatnění v průmyslových odvětvích.

Polotovary z mosazi jsou vhodné i pro výrobu kondenzátorů nebo třeba osvětlení. Mosazné trubky mají své místo i v architektuře nebo mohou být součástí stylového nábytku.

Ploché tyče z mědi pro další opracování

Součástí naší nabídky jsou ploché měděné tyče, které vám můžeme nařezat dle vámi požadovaných rozměrů. Spolehnout se můžete na naše několikaleté zkušenosti a odborný přístup. Ploché měděné tyče máme připravené v různých šířkách.

Polotovary z mědi jsou proto ideální pro integrované obvody a elektromotory nebo pro výrobu elektrických vodičů. Předností měděných polotovarů je také jejich snadné mechanické zpracovávání a také to, že je měď materiálem, který dokáže odolat atmosférické korozi.

Kovové polotovary, mezi které patří i ploché tyče z mědi, mají velice široké uplatnění. Měď je materiál, který se hojně využívá zejména pro svoji velmi dobrou tepelnou a elektrickou vodivost. Pokud máte zájem o ploché tyče z mědi, kontaktujte nás.

Nabízíme řezání měděných polotovarů

Naše firma Vám nabízí vysoce přesné řezání mědi pomocí vodního paprsku, který umožňuje geometrické řezání s nulovým úkosem řezné hrany. Jedná se o inovovanou 3D technologii řezání měkkých, tvrdých i extrémně odolných či problematických materiálů.

Řezací hlava poskytuje naklonění až 60 stupňů současně s eliminací a kompenzací úkosu. Jedná se o studený řez, při kterém nedochází k zakalení, jako při řezání např. laserem. Řez mědi je bez otřepů, úkosu a okují a nevyžaduje proto žádné další opracování.

Pomocí vodního paprsku vám můžeme nařezat i jiné materiály kromě mědi. Jedná se o bronz, mosaz a další. Řežeme bronzové trubky, pásy, mosazné tyče apod.

Potřebujete zajistit přesné řezání měděných polotovarů? V případě Vašeho zájmu o řezání vodním paprskem nás kontaktujte. Těšíme se na Vás.

Nabízíme přířezy z mědi

Vážení zákazníci, sháníte měděné přířezy na míru? My vám je nabízíme v rozměrech dle vašich požadavků. Měděné přířezy na míru provedou naši zkušení pracovníci pomocí nejmodernějších strojů.

Měděné přířezy nacházejí své uplatnění při výrobě domácích spotřebičů, v elektrotechnice, v automobilovém průmyslu, v umění a v různorodých průmyslových odvětvích. Měděné přířezy nabízíme za atraktivní ceny.

Náš sortiment zahrnuje nejen měděné přířezy, ale také měděné plechy různých rozměrů, měděné desky, měděné pásy nebo měděné polotovary, které se používají např. k výrobě šperků.

Pokud máte zájem o měděné přířezy, měděné pásy, měděné trubky, měděné tyče, měděné plechy a další, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vás!

Klempířské polotovary z mědi

Měď je ideálním materiálem pro klempířské odvětví. Je to dáno její dobrou opracovatelností a dlouhou životností. Klempířské polotovary z mědi nabízíme v různých variantách. Najdete u nás měděné pásy, plechy, měděné tyče apod.

Měděné polotovary jsou nejen mimořádně odolné, ale také jsou oblíbené pro svoji bezúdržbovost. Měď je charakteristická svojí načervenalou barvou, během času získává modrozelený odstín, který vzniká v důsledku kyslíku, atmosférické vlhkosti a oxidu uhličitého. Zelené patiny neboli měděnky si můžete všimnout zejména na střechách historických budov.

Patina na mědi má ochranný účinek, protože chrání měď vůči další korozi. Z měděných polotovarů se zhotovují střechy, okapy, parapety apod. Potřebujete pravidelně dodávat měděné plechy, měděné pásy nebo měděné trubky pro klempíře? Obraťte se na nás.

Polotovary pro bronzová pouzdra

Bronz je materiál, který oproti jiným vyniká velice dobrými kluznými vlastnostmi. Díky tomu najdou tyto bronzové polotovary své uplatnění všude tam, kde je vyžadován provoz bez údržby nebo kde může dojít k nedostatečnému mazání. Ideální je proto bronz pro výrobu pouzder.

Naše široká nabídka kovových polotovarů zahrnuje i materiál pro výrobu bronzových pouzder. U nás najdete bronzové polotovary různých šířek, ze kterých si můžete vybrat přesně takové, které potřebujete.

Oproti jiným kovových materiálů vynikají bronzová pouzdra plynulým chodem bez zadrhávání. Lze je použít pro otáčivé a kývavé pohyby, mají nízký koeficient tření, mají dobré kluzné vlastnosti, plynulý chod bez zadrhávání a jsou velice nenáročná na údržbu. Jsou také dobře odolná proti nečistotám, vodě a chemikáliím.

Dodávka mosazných pásů

Součástí našeho sortimentu jsou mosazné pásy různých tlouštěk a šířek. Mosazné pásy z naší nabídky vyhovují technologicky modernímu způsobu zpracování u zákazníků. Podle vašich požadavků vám mosazné pásy nařežeme.

Mosazné pásy se zpracovávají lisováním, ohýbáním, tažením a prostorovým přetvářením. Z mosazných pásů se vyrábí celá řada součástek. Využití mosazných pásů je například v elektrotechnice, v sanitární technice, ale také například v umění.

Mosaz má velice dlouhou životnost, je totiž odolná vůči korozi. Mosazné pásy jsou také výjimečné svojí tvarovou stálostí, chemickou odolností a mají výborné mechanické vlastnosti. Polotovary z mosazi tak dokážou obstát i v těch nejnáročnějších podmínkách. Mosazné pásy nabízíme za výhodné ceny.

Hliníkový bronz pro větší zatížení

Hliníkový bronz se vyznačuje svojí vysokou odolností. Vhodný je proto všude tam, kde jsou místa podléhající tření nebo opotřebení za velkého zatížení. Nejčastěji se proto hliníkový bronz používá pro kování, upevňovací prvky, spojky, ložiska v námořní dopravě nebo různé kloubové spoje.

Pevnost a tvrdost hliníkového bronzu zajišťuje jeho složení. To je obohacené minimálně o 5 % Al. V případě, že je hliníku asi do 9 %, rozpouští se v mědi a struktura slitiny se skládá pouze z krystalů α. Při větším obsahu Al vznikají také křehké krystaly γ‘ (Cu9Al4) a slitina je tvrdší a křehčí. Hliníkový bronz může mít ve svém složení i jiné přísadové prvky.

Hliníkový bronz má ještě více výhod než běžný bronz, jelikož patří mezi skutečně odolné materiály. Dokáže odolat například až teplotám do 800 °C a díky tomu je vhodný pro výrobu potrubí a kohoutů pro přehřátou páru. Hliníkový bronz také velice dobře odolává kyselinám a louhům a lze jej proto použít i do agresivního prostředí.